Johnny Manziel’s Body Goes Limp While Getting Knocked Unconscious By Brutal Hit To The Head

Johnny Manziel is attempting to get back onto his feet following a horrid 4-interception performance in his first CFL start, but he keeps getting knocked off them – this time a bit more seriously.

As his Montreal Alouettes took on the Ottawa Redbacks Saturday night, Manziel took a blow to the hard during a collision at the end of a scramble, appearing to leave Manziel’s body limp for a brief period of time.

— LeadingNFL (@LeadingNFL) August 12

Manziel was somehow able to jog off the field to be assessed by the trainers, who gave him the ‘ok’ to re-enter the game on the following series.

36 COMMENTS

  1. Etimesgut evden eve nakliyat; Gerek üretim olsun gerisi de seri imalat olsun, pek çok firmanın ürünlerini bir an evvel pazara ulaştırması çok büyük önem taşımaktadır. https://ankaranakliyat.web.tr/ilce/etimesgut/ Ticari açıdan önemli bir avantaj gibi gördüğümüz memnuniyet yaratan fırsatlarla birlikte, araçlar ve hizmet sunan insanların önemli bir noktada buluşması gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Piyasaya hükmeden Etimesgut nakliyat ile beraber, buradaki nakliye hizmet boyutlarını en iyi şekliyle görmek önemlidir. Esasen belli birtakım aşamalar her türlü taşımacılık konusunda gereklilik olarak karşımıza gelmeye devam ediyor. Bununla beraber bu aşamaları faydalı bir şekilde takip eden insanların hizmet performansını ve memnuniyetini göstermek durumundadır. En uygun ücretlerle gerçekleşen nakliye hizmetleri, sizin gibi müşterilerin genel anlamda memnuniyetini tedarik etmeye devam etmektedir.

  2. Yangın kapısı yangın anında en kısa sürede çıkış yapmayı sağlar. Yangın fiyatları özelliklerin göre değişmektedir. Sertifikalı yangın kapısı, yangın çıkış kapısı olarakta bilinmektedir. yangın merdiveni kapısı olarak kullanılmaktadır. İstanbul yangın kapısı, Yangın kapılarımız istanbul bahçelievlerde üretilmektedir. Panik barlı kapı olarak bilinmektedir. Ucuz Yangın kapısı firması

  3. Thanks for your personal marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you happen to be a great author.
    I will remember to bookmark your blog and definitely will come back sometime soon. I want to encourage one to continue your great
    posts, have a nice weekend!