Ndamukong Suh Dirty Plays Compilation Video

Ndamukong Suh is widely regard as the dirtiest player in the league. From stomping on players limbs, to tearing quarterback helmets off then slamming them to the ground, the guy is a flat out bully. Maybe some of his plays can be disregarded as dirty because lets be honest, the man, all 6′ 4″ and 307 lbs of his is a beast among men out there and some of his tackles can be interpreted as unnecessary.
But after the whistle blatant attempts to injure other players has no place in this league. YouTube user Jackson Barthalow complied a video of some of Suh’s most note bale dirty plays, have a look for yourself.
And here of course is the incident that occurred Sunday night, when Suh in what appears to be a purposeful act, continue to backpedal onto the leg of already injured Green Bay Packers QB, Aaron Rodgers:

37 COMMENTS

  1. Hatay evden eve nakliyat işlemine ihtiyaç duyan tüm müşterilerin güler yüzlü ve profesyonel hizmet alması için kurulmuş olan Hatay nakliyat platformumuz başarıya koşmaktadır. Kuruluş tarihinden beri internet üzerinden binlerce müşteriyi Hatay nakliyat firması ile buluşturarak taşınma işlemlerini yerine getirmiştir. Günümüzde kaliteli bir firma bulmak ve güvenli şekilde Hatay nakliyat hizmetini gerçekleştirmek oldukça zor ve meşakkatli bir hale geldiği görünmektedir. Ancak hızlı ve kolay ara yüzü ile bu dert ve sıkıntıları ortadan kaldıran uygulamamız gayet başarılı şekilde sürdürülmektedir. Hatay evden eve taşımacılık alanında görev yapan en Hatay’ın en iyi nakliyat firmaları platformumuz bünyesinde görev almış durumdadırlar. Hatay evden eve nakliyat talebiniz için özel olarak tasarladığımız sitemiz ve teklif al formumuz bu güne kadar yapılmış olan en basit ve kullanışlı bir uygulama olmuştur. On üç yaşındaki gencin bile kolaylıkla nakliyat talebi oluşturması sağlanmıştır. Hatay evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda anında 4 farklı firmadan nakliyat teklifi alarak müşteri yorumları ve oranların karşılaştırılmasını yapıp doğru kararı verebilirsiniz. Sizin için değerli olan her şey bizler için kıymetli olduğu bilinciyle taşımacılık işlemlerinizin tamamına talibiz.